Planujesz budowę domu? i chcesz kupić gotowy projekt?

Zanim go kupisz, upewnij się że spełnia wszystkie Wasze oczekiwania.

Na co zwrócić uwagę,
O czym pamiętać,
Czego być świadom,
Przy wyborze projektu typowego?

Tego wszystkiego dowiesz się z kursu o adaptacji projektu gotowego.

Kurs: „Adaptacja Projektu Typowego od A do Z”

Drogi Czytelniku,

Przedstawiamy nowość na polskim rynku. Kompletny i w pełni profesjonalny kurs dotyczący adaptacji projektu gotowego.

Dowiesz się z niego wszystkiego co konieczne, aby dobrze wybrać projekt gotowy.

Co taki projekt powinien posiadać? Co można w nim zmienić? Na jakie sprawy związane z konstrukcją, układem pomieszczeń, instalacjami i usytuowaniem zwracać uwagę przy wyborze? To tylko niewielki wycinek zagadnień, które porusza i dokładnie omawia się podczas naszego kursu.

Dla kogo powstał kurs adaptacja projektu gotowego?

Dla inwestorów

Inwestorzy przymierzający się do budowy swojego pierwszego domu, narażeni są na popełnienie wielu błędów. Już na etapie wyboru projektu architektonicznego budynku. Wynikają one z braku doświadczenia, wiedzy i znajomości zagadnień architektonicznych i budowlanych.

Dla ciekawych


Interesujesz się architekturą, budownictwem, a w odległej przyszłości być może wybudujesz własny dom? Masz czas, który chcesz w ciekawy i kreatywny sposób wykorzystać, zdobywając jednocześnie cenną wiedzę, która przyda się Tobie i bliskim? Ten kurs jest dla Ciebie!

Dla wykonawców

Wykonawcy bardzo często muszą się wcielać w rolę doradców, a nawet projektantów wnętrz. Tego oczekują od nich klienci. Wiedza zdobyta na tym kursie pozwala jeszcze bardziej podnieść kompetencje i działać w pełni profesjonalnie oraz zgodnie ze sztuką budowlaną.

Czego się dowiesz z kursu?

Cały kurs adaptacji projektu gotowego został podzielony na 12 czytelnych rozdziałów.

Każdy z nich porusza ważne zagadnienia dotyczące projektu.

Zastosowany przez nas podział pozwala odbyć kurs w całości lub sięgnąć tylko do tych zagadnień, które w danym momencie są Państwu potrzebne.

1. Odpowiedz na pytanie: „Jaki dom chcesz mieć”?

2. Jaki dom możesz postawić na swojej działce?

3. Jak znaleźć najlepszy dla Was projekt?

4. Co jest ważne przy lokalizacji domu na działce?

5. Z czego zbudować dom?

6. Wszystko o instalacjach wewnętrznych.

7. Jak nie dopłacać do charakterystyki energetycznej?

8. Fundamenty – na co zwrócić uwagę

9. Co można w projekcie zmienić i jak?

10. Co zrobić jak projekt jednak Ci nie pasuje?

11. Jakie są ważne dodatki do projektu, a jakie to buble?

12. Extra BONUS – jak szacować koszty budowy domu?

Cena kursu 197

teraz 97zł

i odbierz dostęp natychmiast po zapisaniu

Dlaczego warto zapisać się na kurs?

Uczestnictwo w kursie o adaptacji projektu gotowego to najprostsza droga aby zyskać fachową wiedzę budowlaną, inżynierską i architektoniczną, konieczną do świadomego wyboru projektu i budowania domu.

W kursie zawarte są wszystkie informacje, których inwestor może potrzebować na całym, długim procesie wyboru projektu. Począwszy od zakupu projektu, przez wprowadzanie do niego zmian, aż po podejmowanie decyzji na placu budowy i przy zakupie materiałów.

Opierając się na rzetelnej wiedzy, mogą Państwo samodzielnie decydować o budowie, bez sugerowania się poradami i wskazówkami „pseudo” fachowców i handlowców nastawionych na sprzedaż wybranych produktów.


Wybierzesz odpowiedni projekt

Dzięki kursowi uda Ci się wybrać projekt, który najlepiej spełnia Wasze obecne i przyszłe potrzeby, bez konieczność drogich i skomplikowanych modyfikacji.


Unikniesz zbędnych wydatków

Przypadkowo wybrany projekt to problem na całe życie. Od niekończących się wydatków, aż po brak satysfakcji z mieszkania w domu, który miał być Waszą ostoją spokoju.


Zbudujesz wartościowy dom

Dom, który zyskuje a nie traci na wartości? To możliwe! Wybierając odpowiednie materiały i projekt, sprawisz że Twój dom będzie trzymał wartość przez wiele następnych lat.

Będziesz zadowolony

Brzmi to banalnie, ale satysfakcja zyskana dzięki aktywnemu udziałowi w budowę swojego domu i wybrania właściwego projektu jest olbrzymia i pozostanie z Wami na całe życie.

Poznasz swój dom

Wiedza zyskana na kursie pozwoli Ci lepiej poznać swój przyszły dom i sposób jego funkcjonowania. Przyda Ci się to podczas jego późniejszych remontów i konserwacji.

Nie dasz się oszukać

Na rynku nie brakuje firm i specjalistów, których głównym celem jest szybki zarobek. Nie daj im się oszukać i zdobądź wiedzę, która Ciebie uczyni specjalistą od budowy swojego domu.

Zyskasz wiedzę

Uczymy się całe życie – to najlepsza inwestycja w siebie. Kurs prowadzony jest przez architekta z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującego się w projektach domów mieszkalnych.

Poznasz lepiej siebie

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wielu rzeczy możesz się dowiedzieć dzięki temu kursowi. Co lubisz robić, jak spędzać czas, co jest dla Ciebie ważne, a co mniej i wiele więcej.

Zrozumiesz filozofię budowy domu

Dom to coś więcej niż budynek do mieszkania. To miejsce, w którym kumulują się Wasze emocje. Możesz zadbać o to, aby były one pozytywne i trwale łączyły Was na wiele lat.

Opinie o kursie

Oglądałem Pańskie filmy na YouTube i dlatego kupiłem kurs. To co jest na YouTube bardzo mi pomogło, to co jest w tym kursie jest zrobione tak samo jak na YouTube, powiedziane prosto, zwięźle, konkretnie i na temat. Dziękuję

Andrzej

Siedzę nad wyborem mojego projektu już ładnych kilka tygodni i cały czas cos mi nie pasuje. Nie sądziłem, że może to być takie trudne, dlatego zdecydowałem się na ten kurs. Kurs usestymauzowałm moją wiedzę, żałuję nie nie trafiłem na niego wczęsniej. Zaoszczędził bym całą mas czasu przeglądająć bezsensu internet. Powodzenia

Często przychodzą do mnie klienci, abym zbudował im dom, projekt dla nich to sprawa drugoplanowa. Domy buduje dobrze, ale na projektowaniu się nie znam. Dzięki temu kursowi wiem przynajmniej co jest ważne przy doradztwie moim klientom.

Łukasz (wykonawca)

Dla mnie kurs nie mówi tylko o tym jaki projekt wybrać, ale także o tym jak chciałabym mieszkać i jaki dom zbudować.

Anna

Cena kursu 197

teraz 97zł

i odbierz dostęp natychmiast po zapisaniu

Jeśli boisz się, że to nie zadziała dla Ciebie…

To rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

Oto 30 dniowa gwarancja satysfakcji.

Ten kurs jest chroniony 30-dniową gwarancją. Jeśli w tym okresie cokolwiek Ci się nie spodoba, albo uznasz, że kursu nie jest dla Ciebie, dostaniesz pieniądze z powrotem. Bez pytań, czy żalu. Wszystko załatwisz jednym emailem.

Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną nasebastian@architektlodz.pl a pieniądze dostaniesz z powrotem. Dobrze widzisz! To nie jest jakiś tam trick marketingowy. Po prostu chcę mieć pewność, że kurs spełni Twoje oczekiwania i dostaniesz wszystko co najlepsze.

Czyli defacto możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO – czy taka propozycja jest dla Ciebie fer?

Kim jestem?

Nazywam się Sebastian Sergiel i jestem architektem z ponad 15 letnim doświadczeniem.

Do tej pory wykonałem ponad 53 adaptacji projektów typowych i ponad 115 indywidualnych projektów domów mieszkalnych.

Specjalizuję się w budownictwie mieszkaniowym, ze szczególnym uwzględnieniem projektów nietypowych i wymagających głębszego rozpoznania. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, wierząc w to że każdy może mieć swój dom i czuć się w nim naprawdę dobrze.